| oma tunniste: | V1202612388 |
| Brändi: | Lancia |
| malli: | Voyager Voyager (RT) MPV 2.8 CRD 16V (ENS) [120kW] (09-2011/12-2014) |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 120 kW |
| moottorin koko: | 2768 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 4 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | 2C4RLAA56CR27**** |
| moottorin koodi: | ENS |
| väri-: | pxr nero indomito-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 2.142 kg |
vaihtoehtoja
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor