| oma tunniste: | V1202607965 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | Cla-klasse CLA (117.3) Sedan 1.6 CLA-180 16V (M270.910) [90kW] (01-2013/03-2019)= |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1595 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 191.252 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WDD1173421N02**** |
| moottorin koodi: | M270.910 |
| vaihdenumero: | 724002 |
| väri-: | 650 calcitweiss/zirrusweiss |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.330 kg |
vaihtoehtoja
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v/a
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen
pdc
r=
egensensor
start/stop systeem