| oma tunniste: | V1202610667 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Almera Almera Tino (V10M) MPV 1.8 16V (QG18DE) [85kW] (12-2002/02-2006) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1769 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2005 / 12 |
| matkamittarin lukema: | 232.215 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VSKTBAV10U020**** |
| moottorin koodi: | QG18DE |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.280 kg |
| vahingot: | schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v/a
metallic lak