| oma tunniste: | V1202615046 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Corsa Corsa E Hatchback 1.2 16V (B12XEL(Euro 6)) [51kW] (09-2014/...) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 51 kW |
| moottorin koko: | 1229 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 112.841 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | W0L0XEP68G407**** |
| moottorin koodi: | B12XEL(Euro 6) |
| vaihdenumero: | MDG |
| väri-: | gar graphitschwarz/carbon flash/m |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.063 kg |
vaihtoehtoja
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
asr
elek ramen v
esp
regensensor
=
remschijven