| oma tunniste: | V1202614415 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XEL(Euro 6)) [66kW] (09-2014/...) |
| polttoainetta: | LPG |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 1398 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 142.835 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | W0L0XEP08G607**** |
| moottorin koodi: | B14XEL(Euro 6) |
| vaihdenumero: | MDG |
| väri-: | gaz schneeweiss/olympic white |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.041 kg |
vaihtoehtoja
16 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
start/stop systeem