| oma tunniste: | V1202615525 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XER(Euro 6)) [66kW] (09-2014/12-2019) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 1398 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 130.147 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | W0V0XEP68J401**** |
| moottorin koodi: | B14XER(Euro 6) |
| vaihdenumero: | MDG |
| väri-: | gk3 son of a gun |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.063 kg |
vaihtoehtoja
17 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak