| oma tunniste: | V1202615548 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 5008 5008 I (0A/0E) MPV 1.6 VTI 16V (EP6C(5FS)) [88kW] (09-2009/03-2017) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 10 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VF30E5FS0BS21**** |
| moottorin koodi: | EP6C(5FS) |
| vaihdenumero: | 20DP56 |
| väri-: | ktv noir perla nera-met. |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.447 kg |
vaihtoehtoja
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
koplamp sproeiers
metallic lak
pdc
rege=
nsensor