| oma tunniste: | V1202615471 |
| Brändi: | Seat |
| malli: | Altea Altea XL (5P5) MPV 1.8 TFSI 16V (CDAA) [118kW] (01-2007/07-2015) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 118 kW |
| moottorin koko: | 1784 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 217.049 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VSSZZZ5PZAR03**** |
| moottorin koodi: | CDAA |
| vaihdenumero: | MGL |
| väri-: | lw5t azul nayara-met. |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.425 kg |
vaihtoehtoja
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak