| oma tunniste: | V1202609102 |
| Brändi: | Skoda |
| malli: | Yeti Yeti (5LAC) SUV 1.2 TSI 16V (CBZB) [77kW] (09-2009/05-2015) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 77 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 187.450 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | TMBJF75L0A602**** |
| moottorin koodi: | CBZB |
| vaihdenumero: | LHX |
| väri-: | beige |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.245 kg |
vaihtoehtoja
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
16 inch
esp
pdc
elek ramen =
v
regensensor
koplamp sproeiers