| oma tunniste: | V1202613373 |
| Brändi: | Suzuki |
| malli: | Celerio Celerio (LF) Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10C) [50kW] (03-2014/...) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 996 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 229.243 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | MMSLFE62S0010**** |
| moottorin koodi: | K10C |
| vaihdenumero: | ZIE BAK |
| väri-: | ztu mineral grey |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 790 kg |
vaihtoehtoja
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v