| oma tunniste: | V1202607103 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 10 |
| matkamittarin lukema: | 210.025 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JTDKG18C90N10**** |
| moottorin koodi: | 1KR-FE |
| vaihdenumero: | C551A |
| väri-: | 068 white |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 815 kg |
vaihtoehtoja
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
elek ramen v