| oma tunniste: | V1202614620 |
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 8 |
| matkamittarin lukema: | 148.668 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JTDKG10C50N72**** |
| moottorin koodi: | 1KR-FE |
| vaihdenumero: | C553 |
| väri-: | 1e7 silver-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 780 kg |
vaihtoehtoja
14 inch
4 gaats
metallic lak