| oma tunniste: | V1202615107 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 TSI 122 16V (CAXA(Euro 5)) [90kW] (10-200=
8/11-2012) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 201.144 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVWZZZ1KZCW22**** |
| moottorin koodi: | CAXA(Euro 5) |
| vaihdenumero: | MCB |
| väri-: | lc5m moonlightblue-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.190 kg |
vaihtoehtoja
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak