| oma tunniste: | V1202608775 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Golf Golf VIII (CD1) Hatchback 1.5 eTSI 16V (DFYA) [110kW] (12-2019/...) |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 170.000 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVWZZZCDZLW80**** |
| moottorin koodi: | DFYA |
| vaihdenumero: | UBY |
| väri-: | la7w reflexsilber-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.280 kg |
vaihtoehtoja
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
keyless entry
esp
18 inch
p=
dc
elek ramen v/a
regensensor
start/stop systeem