| oma tunniste: | V1202614096 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Touran Touran (1T1/T2) MPV 1.4 16V TSI 140 (BMY) [103kW] (02-2006/05-2010) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 103 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 5 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVGZZZ1TZ7W08**** |
| moottorin koodi: | BMY |
| vaihdenumero: | JXP |
| väri-: | ld7s slate grey-met. |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.453 kg |
vaihtoehtoja
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
regensensor