| oma tunniste: | V1202608096 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYA) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 44 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 7 |
| matkamittarin lukema: | 197.299 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVWZZZAAZJD20**** |
| moottorin koodi: | CHYA |
| vaihdenumero: | SEQ |
| väri-: | lb9a candyweiss |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 840 kg |
vaihtoehtoja
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
esp
klapruit achter
start/stop systeem