| oma tunniste: | V1202614220 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 44 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 259.243 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WVWZZZAAZDD00**** |
| moottorin koodi: | CHYE |
| vaihdenumero: | ZIE BAK |
| väri-: | la7w reflexsilber-met. |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 840 kg |
vaihtoehtoja
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
star=
t/stop systeem