Vaurioauto passenger cars Fiat Ducato

Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato 79 kWH Autom. 90KW 6 Persoons Rolstoellift 2022/9
Uusivientihinta
€ 7.950

Fiat Ducato

79 kWH Autom. 90KW 6 Persoons Rolstoellift

€ 7.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 84.05484.054
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato 2.3 MULTIJET MAXI PKW 9 PERSOONS+ROLSTOELLIFT 2018/7
vientihinta
€ 4.750

Fiat Ducato

2.3 MULTIJET MAXI PKW 9 PERSOONS+ROLSTOELLIFT

€ 4.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato  2024/6
vientihinta
€ 76.900

Fiat Ducato

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 12.33012.330
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato Ducato Panorama (280) Bus 2.5 D (8144.61) [53kW]  (07-1982/12-1985) 1980

Fiat Ducato

Ducato Panorama (280) Bus 2.5 D (8144.61) [53kW] (07-1982/12-1985)

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 19801980
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 224.800224.800
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato 2.2 HDI 2025/6

Fiat Ducato

2.2 HDI

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 37.61037.610
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato 2.3 MJT L2H2 Airco Navi Cruise Camera Android Auto Trekhaak 118KW Euro 6 2021/2

Fiat Ducato

2.3 MJT L2H2 Airco Navi Cruise Camera Android Auto Trekhaak 118KW Euro 6

€ 15.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 151.113151.113
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato 2.3 MJT Koffer Laadklep Airco Navi Cruise 103KW Euro 6 2021/2

Fiat Ducato

2.3 MJT Koffer Laadklep Airco Navi Cruise 103KW Euro 6

€ 21.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 206.321206.321
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato 30 2.2 MULTIJET K1 KOMBI / COMBI / PERSONENBUS 164.000 KM N.A.P. PRIJS IS EXCL. BTW 2007/8

Fiat Ducato

30 2.2 MULTIJET K1 KOMBI / COMBI / PERSONENBUS 164.000 KM N.A.P. PRIJS IS EXCL. BTW

€ 5.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 164.337164.337
Vaurioauto  passenger cars Fiat Ducato Ducato Maxi 3.0 CNG Airco 6-Persoons 100KW Euro 5 2012/11

Fiat Ducato

Ducato Maxi 3.0 CNG Airco 6-Persoons 100KW Euro 5

€ 7.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: benzine-CNGbenzine-CNG
matkamittarin lukema: 292.569292.569

Fiat Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Fiat auton avulla voit ostaa Fiat edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Fiat vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Fiat purkamassa autoja ja käytettyjä Fiat osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Fiat purettuja autoja ja käytettyjä Fiat osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Yamaha Ducato TRICITY 2025/9
vientihinta
€ 4.200

Yamaha Ducato

TRICITY

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
matkamittarin lukema: 882882
Vaurioauto  passenger cars Yamaha Ducato X10 2013/8
vientihinta
€ 1.200

Yamaha Ducato

X10

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
matkamittarin lukema: 45.28045.280
Vaurioauto  passenger cars Yamaha Ducato T MAX 2017/5
vientihinta
€ 2.300

Yamaha Ducato

T MAX

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
matkamittarin lukema: 24.00024.000
Vaurioauto  passenger cars Dacia Spring ESSENTIAL 27 KWh 2024/1
vientihinta
€ 5.350

Dacia Spring

ESSENTIAL 27 KWh

€ 6.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 13.12513.125
Vaurioauto  passenger cars Dacia Duster  2016/6

Dacia Duster

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini