
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | Boxer peugeot boxer buscamper met hefdak draai stoel 2 x schuifdeur clima |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 2198 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 8 (2012 / 8) |
| määräajoin hyväksytty: | 14-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 195.052 KM |
| : | € 4.800 |
| : | € 4.000 |
| : | € 4.000 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | Buscamper |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.235 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 199 g/km |
| vahingot: | motorschade |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: peugeot Boxer Type: boxer buscamper met hefdak draai stoel 2 x schuifdeur clima Modeljaar: 2026 Technische informatie Aantal cilinders: 4 Gewichten Laadvermogen: 725 kg GVW: 2.960 kg Max. trekgewicht: 2.500 kg (ongeremd 750 kg) Interieur Interieur: Donker grijs, Stof Aantal zitplaatsen: 5 Aantal slaapplaatsen: 2 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik in de stad: 9,3 l/100km (1 op 10,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4) Onderhoud, historie en staat Aantal eigenaren: 1 Algemene staat: goed Aantal sleutels: 1 (1 handzender) Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 404 - € 425 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: WV Bedrijfswagens Hoogeveen Buitenvaart 2110-3 7905SX HOOGEVEEN, NL 0528344069 http://www.wvbedrijfswagens.nl info@wvbedrijfswagens.nl LET OP MOTOR DEFECT CAMPER MET GEBRUIKSSPOREN DE PRIJS IS MARGE NAP AANWEZIG LEUK HOBBY PROJECT ZO MEE EXPORT HANDELS PRIJS VOOR EXPORT BINNEN EU 4000 € MARGE Bedrijfsinformatie Reserveren is alleen mogelijk met een minimale aanbetaling van 20% van het aankoopbedrag. De genoemde prijzen zijn handels / export meeneemprijzen. Inruil en financiering mogelijk. Maak altijd een afspraak voor u langs komt !!!!!!!!!!!!!!!!!! APK en afleveringsbeurt in overleg. WV Bedrijfswagens is aangesloten bij NAP (Nationale Auto Pas). Voor proefrit of bezichtiging graag eerst even telefonisch contact opnemen. Bij alle advertenties en aangeboden voertuigen zijn prijs-, schrijf- en tekstfouten voorbehouden. |
Buitenvaart 2110-03
7905 SX Hoogeveen (ind.terrein Buitenvaart 1)
Nederland
peugeot boxer buscamper met hefdak draai stoel 2 x schuifdeur clima
