| oma tunniste: | 6506 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Transporter 2.0TDI 150PK DSG Camper Hefdak Luifel Fietsendrager Leer Stoelverw. Navigatie |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 11 (2017 / 11) |
| määräajoin hyväksytty: | 26-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 217.201 KM |
| : | € 18.750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | Buscamper |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.170 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 153 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Volkswagen Model: Transporter Type: 2.0TDI 150PK DSG Camper Hefdak Luifel Fietsendrager Leer Stoelverw. Navigatie Modelreeks: 2017 - 2026 Productienummer: 6506
Technische informatie Aantal cilinders: 4
Maten Wielbasis: 300 cm
Gewichten Laadvermogen: 830 kg GVW: 3.000 kg Max. trekgewicht: 2.500 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur Interieurkleur: black Aantal zitplaatsen: 2 Aantal slaapplaatsen: 2
Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig Aantal eigenaren: 1 Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 404 - € 425 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Verrijdbare linker voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
Ulkopuoli
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- trekhaak
12Volt aansluiting
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Fietsendrager
Luifel
Mistlampen voor
Parkeersensor
Twee aparte bedden
Vaste slaapplaats