| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Transporter 2.5D 128kW Automaat Clima |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 128 kW |
| moottorin koko: | 2461 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2004 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 414.847 KM |
| : | € 5.800 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.407 kg |
| vahingot: | motorschade motor-loopt
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil!
|
vaihtoehtoja
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Mukavuus (sisustus)
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
Ulkopuoli
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
Myynti
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
6 zitplaatsen gerigistreerd