
| Brändi: | Fiat |
| malli: | Doblo 1.3 MJ L1H1 Actual (Bedrijfsauto 4-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 59 kW |
| moottorin koko: | 1300 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 5 |
| määräajoin hyväksytty: | 26-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 147.761 KM |
| : | € 1.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.265 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 133 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen MOTOR LOOPT MAAR HEEFT GEEN VERMOGEN MOTOR LOOPT SLECHT |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
