
| Brändi: | Fiat |
| malli: | Doblo 1.5D 130pk L2 AUTOMAAT (Bedrijfsauto 5-dr.) |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1500 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 20.276 KM |
| : | € 4.950 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.422 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 157 g/km |
| vahingot: | voorschade wielophanging-rechts gordelspanner-links-stuk gordelspanner-rechts-stuk stoelairbag-rechts-stuk motor-loopt |
| erityispiirteet: | wok-melding |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
