
| Brändi: | Ford |
| malli: | Ranger 3.2TDCI 147kW Automaat 4X4 Wildtrak SuperCab |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 147 kW |
| moottorin koko: | 3198 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 17-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 115.175 KM |
| : | € 16.950 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.275 kg |
| vahingot: | versnellingsbak-defect motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
2.0 EcoBlue Limited Super Cab Leder ACC Navi Clima Camera SHZ AHK
