| Brändi: | Ford |
| malli: | Transit Custom 340 2.0 TDCI L1H1 Trend - nap - 2x schuifdeur - 3pers - camera - leer - airco - cruise - pdc v+a - trekh |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 25-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 119.843 KM |
| : | € 8.750 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | rood |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 6 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 2.004 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 196 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - airbags + koelers ok + recht op wielen - schroefschade voorzijde - gordel links defect (airbag lampje brandt daardoor) - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs EX BTW - ORG NL + NAP - 3Pers - 3 Zitplaatsen - 2x schuifdeur - 2x klapdeuren achter - CLIFFORD ALARM - Deze Ford Transit Custom 340 2.0 TDCI 6-bak L1/H1 Trend komt uit 2021 en kostte toen € 51.414 euro. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2021 op kenteken is voorzien van een diesel-motor heeft een maximum vermogen van 96kW (131PK) en een cilinderinhoud van 1995 cc. De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van km per uur. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 7.5 liter per 100 km en hij weegt 2004 kg. De APK is geldig tot 25-02-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 183 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
Security
- alarm-scm-goedgekeurd
- startonderbreker
Viihde
- audio-stuurbediening
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- spiegels-in-carrosseriekleur
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Valaistus
- LED-verlichting
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
Luxe uitvoering - org NL + 119dkm NAP + boekjes + alle sleutels compleet erbij incl handzenders alarm - 4x nieuwe vredestein banden - 3 persoons - 3 zits - imperiaal - 2x schuifdeur - 2x klapdeuren - trekh - pdc v+a - vol leer - usb - stuurbed - touchscreen multimediasysteem + app functie - achteruitrij camera - airco - cruise control - LINE ASSIST - lederen stuurwiel - licht + regensensor - elektr pakket - elektr inklapbare buitenspiegels - etc etc etc