| oma tunniste: | V24035 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Navara 2.3 dCi Tekna King Cab |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 121 kW |
| moottorin koko: | 2298 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 5 (2016 / 5) |
| määräajoin hyväksytty: | 17-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 216.145 KM |
| : | € 9.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.943 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 169 g/km |
| erityispiirteet: | Schade rechterzijde, Airbags oke
Achteras rechts staat iets terug verder rijdbare auto
Bedrijfsinformatie
Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten.
!!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden.
Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur.
WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online.
Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU.
Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling.
Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl.
KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
- stoelverwarming
- stoelverwarming-voor
Turvallisuus
- 4x4-WD
- Achteruitrijcamera
- ESP
- abs
Valaistus
- LED-verlichting
- mistlampen-voor
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Alarm klasse 1(startblokkering)
Audio-navigatie full map
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Dimlichten automatisch
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Gelimiteerd slipdifferentieel
Hill hold functie
Keyless entry
koplampreiniging
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen velgen 18"
Multimedia-voorbereiding
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Rondomzicht camera
Sperdifferentieel
Treeplanken