
| Brändi: | Opel |
| malli: | Movano 2.2D 121kW Zwaar L2H2 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 121 kW |
| moottorin koko: | 2179 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 30-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 6.621 KM |
| : | € 5.750 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.935 kg |
| vahingot: | bumper koplampen motorkap motorschade radiateur-kapot voorschade alle-airbags-oké Gat in motor gat in versnellingsbak. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
