| oma tunniste: | 6556 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Vivaro 2.0 CDTI L2 Automaat Airco Navigatie Trekhaak PDC |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 84 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 11 (2008 / 11) |
| määräajoin hyväksytty: | 04-04-2025 |
| matkamittarin lukema: | 188.670 KM |
| : | € 2.150 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.710 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 1 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Vivaro Type: 2.0 CDTI L2 Automaat Airco Navigatie Trekhaak PDC Carrosserievorm: Bestelbus Modelreeks: aug. 2007 - dec. 2010
Technische informatie Koppel: 290 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 90 liter
Maten en gewichten Laadvermogen: 1.220 kg GVW: 2.930 kg Wielbasis: 350 cm
Interieur Aantal zitplaatsen: 3
Historie Aantal eigenaren: 5
Financiële informatie BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW Motorrijtuigenbelasting: € 180 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Defecte verstuivers Motor loopt nog wel Roest op motorkap (zie foto) Alle airbags oke Compleet kenteken
Getoonde prijs is exclusief BTW of netto export
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
Zijschuifdeur rechts
2 zitplaatsen rechtsvoor
2-zits bijrijdersbank
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Bijrijdersbank
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Dimlichten automatisch
Edition-pakket
Executive-pakket
Schuifdeur rechts
Stuur verstelbaar