| Brändi: | Opel |
| malli: | Vivaro 2.0 CDTI L2/H1 Edition - nap - 1e eig - 2x schuifdeur - carplay - camera - side assist - pdc v+a - half leer - airco - euro.6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 30-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 105.700 KM |
| : | € 11.950 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.745 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 199 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Zeer lichte verrijdbare voorschade zie fotos - start + loopt + rijdt gewoon op terrein - airbags ok - geen storingen - radiateur lek - zie alle fotos voor schades - oude lichte schade rechts achter - meer info aub bellen
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs EX BTW - ORG NL + NAP - 2x SCHUIFDEUR - Deze Opel Vivaro 2.0 CDTI 8-Traps Aut + F1 L2/H1 Edition komt uit 2020 en kostte toen € 43.505 euro. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2020 op kenteken is voorzien van een diesel-motor heeft een maximum vermogen van 90kW (122PK) en een cilinderinhoud van 1997 cc. De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 170 km per uur. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 7.6 liter per 100 km en hij weegt 1745 kg. De APK is geldig tot 30-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 156 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Viihde
- audio-stuurbediening
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-bekleding
- middenarmsteun-voor
Valaistus
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
Nieuw model: OPEL VIVARO 2.0 CDTI L2/H1 90kW/122PK 8-Traps automaat + F1 EURO.6 EDITION pakket - ORG NL + NAP + 1x sleutel op afstandbediening erbij - 2x SCHUIFDEUR - ACHTERUITRIJ CAMERA - PDC V+A (parkeersensoren) - bleutooth - APPLE CARPLAY + ANDROID - NAVI TE KOPPELEN VIA MULTI MEDIA SYSTEEM - half leer (skai) - armsteun voorzijde - Lengte 2 - licht + regensensor - SIDE ASSIST - airco - cruise control - elektr pakket (ramen + spiegels) - speciaal op maat gemaakt kasten in laadruimte - luxe tussenschot met beglazing - stuurbkr - abs - usb - stuurbediening - schakelflippers op stuurwiel - mistlampen voor - etc etc etc