
| oma tunniste: | 5531 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | Expert 226S 1.6 HDI 115 ProMARGE Airco Cruise PDC Trekhaak |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1560 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 11 (2016 / 11) |
| määräajoin hyväksytty: | 18-03-2025 |
| matkamittarin lukema: | 159.588 KM |
| : | € 6.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.508 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 137 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: Expert Type: 226S 1.6 HDI 115 ProMARGE Airco Cruise PDC Trekhaak Carrosserievorm: Bestelbus Modelreeks: apr. 2016 - mei 2019 Technische informatie Koppel: 300 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 69 liter Acceleratie (0-100): 12,3 s Topsnelheid: 160 km/u Maten en gewichten Laadvermogen: 1.152 kg GVW: 2.660 kg Afmetingen (LxBxH): 496 x 192 x 194 cm Wielbasis: 327 cm Interieur Aantal zitplaatsen: 3 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 135 per kwartaal Overige informatie BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM Rijdbare linker voorschade Stuurbekrachtiging werkt niet Alle airbags oke Compleet kenteken Geen bijkomende BTW, prijs is MARGE! |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
2.0 BlueHDI 180 Long Asphalt DoKa 5-Persoons Automaat Airco Navigatie
