
| oma tunniste: | 734 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | Expert 231S 2.0 BlueHDI 120 Premium Pack | Storing AdBlue |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 8 (2016 / 8) |
| määräajoin hyväksytty: | 06-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 110.812 KM |
| : | € 7.500 |
| : | € 7.500 |
| : | € 6.198 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | Overig |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.588 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 139 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: Expert Type: 231S 2.0 BlueHDI 120 Premium Pack | Storing AdBlue Constructiedatum: 2016-08-01 Technische informatie Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Acceleratie (0-100): 12,6 s Maten en gewichten Laadvermogen: 1.512 kg GVW: 3.100 kg Wielbasis: 327 cm Interieur Aantal zitplaatsen: 3 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9) Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4) Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 148 per kwartaal Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206. |
Dorpstraat 58
7587 AD De Lutte
Nederland
