| Brändi: | Renault |
| malli: | Trafic 1.6 dCi 120pk 6-bak euro.6 T27 L1/H1 Comf - nap - 3pers - navi - airco - cruise - pdc - trekh - imperiaal |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 22-04-2026 |
| matkamittarin lukema: | 80.918 KM |
| : | € 6.900 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.700 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 170 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - mooie zijschade - recht op wielen - geen storingen - links scherm achter + midden herstellen + spuiten - kan zo rijdend mee - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken 3 Zitplaatsen - 3 Persoons - Scherpe meeneemprijs EX BTW - slechts 80dkm nap gelopen - ORG NL - schuifdeur + klapdeuren achter - IMPERIAAL - TREKHAAK - Deze Renault Trafic 1.6 dCi 130pk 6-bak T27 L1/H1 Comfort komt uit 2017 en kostte toen € 35.337 euro. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2017 op kenteken is voorzien van een diesel-motor heeft een maximum vermogen van 88kW (120PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc. De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 166 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 12.6 seconden. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 6.5 liter per 100 km en hij weegt 1700 kg. De APK is geldig tot 22-04-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 156 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbags-voor
Viihde
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- dakrails
- parkeersensor-achter
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- middenarmsteun-voor
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
3 Zitplaatsen - 3 Persoons - Luxe uitvoering - L1/H1 - 1.6 DCI 120pk + EURO.6 + org NL + 80dkm NAP + 2x sleutels op afstandbediening erbij - imperiaal - metallic lak - trekhaak - pdc achter - navi professioneel - stuurbediening - aux - usb - touchscreen - elektr pakket - AIRCO - CRUISE CONTROL - stuurbekr - cv op afstandbediening - betimmering laadruimte - houten vloer - schuifdeur - klapdeuren achter etc etc - voorzien van leuke opties