
| Brändi: | Toyota |
| malli: | Landcruiser 2.8D-4D 150kW 5 .P Automaat Professional 5-Persoons |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 150 kW |
| moottorin koko: | 2755 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2022 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 57.062 KM |
| : | € 31.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.115 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts voorschade dorpel oikea etuovi rechterschade voorscherm gebruikssporen parkeerschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen Inruil! |
2.8 D-4D-F Challenger Blind Van Leder Navi Cruise Camera SHZ Ventilatie AHK
