| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Caddy maxi 2.0 TDI 102pk euro.6 L2/H1 BMT Highline - nap - airco - cruise - pdc - licht + regensensor - mistlampen |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 75 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 178.971 KM |
| : | € 8.900 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.449 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 127 g/km |
| vahingot: | auto-kan-rijdend-mee Einde lease contract (alleen gebruikerssporen) - volledig rijdbaar - full fahrbereitet - rijdt en schakelt super
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken HIGHLINE PAKKET - Scherpe meeneemprijs EX BTW - LANGE UITVOERING - 4x goede all season banden - EINDE LEASE CONTRACT - rijdt en schakelt super - Deze Volkswagen Caddy Maxi 2.0 TDI 102PK EURO.6 L2/H1 BMT HIGHLINE komt uit 2018 en kostte toen € 33.417 euro. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2018 op kenteken is voorzien van een diesel-motor heeft een maximum vermogen van 75kW (102PK) en een cilinderinhoud van 1968 cc. De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 172 km per uur. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 4.6 liter per 100 km en hij weegt 1449 kg. De APK is geldig tot 02-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 130 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Viihde
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- parkeersensor-achter
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Valaistus
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
Zeer luxe Vw caddy Maxi 2.0 TDI 75kw/102pk BMT Highline - L2/H1 maxi uitvoering (langste uitvoering) - schuifdeur - alarm - org NL auto + NAP + boekjes + 3x sleutels op afstandbed erbij - pdc (parkeersensoren achter) - airco - voorruitverwarming - cruise control - elektr pakket ( spiegels + ramen ) - verwarmde zijspiegels - licht + regensensor + aut dimmend binnenspiegel - org radio + sd ingang + aux + usb - cv op afstandbediening - voorstoelen in hoogte verstelbaar etc etc etc