
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Crafter 2.0 TDI 103kW D.C. L4 Airco |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 103 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 89.569 KM |
| : | € 15.000 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.123 kg |
| vahingot: | voorruit oikea etuovi rechterschade auto-is-verrijdbaar Vertanding binnenkant bak aandrijfas kapot nu nwe as ingegaan maar kan niet rijdend mee Gearing inside the gearbox / drive shaft is bad / now a new axle has been installed / but it cannot drive home |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
