| oma tunniste: | 6588 |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Crafter 35 2.5 TDI L2-H2 Airco Cruise Geveerde-stoel PDC V+A |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 80 kW |
| moottorin koko: | 2459 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 5 (2010 / 5) |
| määräajoin hyväksytty: | 10-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 335.274 KM |
| : | € 3.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.965 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 1 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Volkswagen Model: Crafter Type: 35 2.5 TDI L2-H2 Airco Cruise Geveerde-stoel PDC V+A Carrosserievorm: Bestelbus Modelreeks: apr. 2009 - jun. 2011 Modelcode: 2E, 2F Productienummer: 6588
Technische informatie Koppel: 280 Nm Aantal cilinders: 5 Aandrijving: Achterwielaandrijving Tankinhoud: 75 liter Topsnelheid: 144 km/u
Maten en gewichten Laadvermogen: 1.535 kg GVW: 3.500 kg Lengte/hoogte: L2H2 Wielbasis: 366 cm
Interieur Aantal zitplaatsen: 3
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
In gebruikte staat Scheur in voorruit Enkele kleine roestplekjes op schuifdeur APK tot 10-09-2026
Getoonde prijs is exclusief BTW of netto export
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Mukavuus (sisustus)
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
Ulkopuoli
- getint-glas
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
Zijschuifdeur rechts
12Volt aansluiting
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Comfortstoel(en)
Dode hoek assistentie
Elektronisch Sper Differentieel
Getint warmtewerend glas
Parkeersensor voor en achter
Radiovoorbereiding
Schuifdeur rechts
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Tussenschot volledig