
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Transporter 2.0TDI 146kW Automaat 32 Bulli |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 146 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 22-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 264.204 KM |
| : | € 14.000 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.927 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts radiateur-kapot voorschade voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
