
| oma tunniste: | 6559 |
| Brändi: | Alfa Romeo |
| malli: | Giulietta 1.4 T Distinctive Automaat Memory Stoelverw BOSE |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 125 kW |
| moottorin koko: | 1368 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 1 (2012 / 1) |
| määräajoin hyväksytty: | 08-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 305.728 KM |
| : | € 2.575 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.280 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 121 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Alfa Romeo Model: Giulietta Type: 1.4 T Distinctive Automaat Memory Stoelverw BOSE Modelreeks: apr. 2011 - jan. 2015 Technische informatie Koppel: 250 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 7,7 s Topsnelheid: 218 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 435 x 180 x 147 cm Wielbasis: 263 cm Gewichten Laadvermogen: 530 kg GVW: 1.810 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: A Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare achterschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.6 JTDm Distinctive Leer Climate PDC Trekhaak Cruise
Giulietta (940) Hatchback 1.4 TB 16V MultiAir (940.A.2000) [125kW] (0= 4-2010/10-2018)
Giulietta (940) Hatchback 1.4 TB 16V (940.B.7000) [88kW] (04-2010/12-= 2020)
