
| Brändi: | Alfa Romeo |
| malli: | MiTo 0.9TwinAir 73kW Exclusive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 73 kW |
| moottorin koko: | 875 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 10 |
| matkamittarin lukema: | 175.585 KM |
| : | € 3.400 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.105 kg |
| vahingot: | parkeerschade-achter |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
MiTo (955) Hatchback 1.3 JTDm 16V Eco (199.B.4000) [62kW] (01-2011/12= -2015)
