| oma tunniste: | 6601 |
| Brändi: | Audi |
| malli: | A1 Sportback 1.0 TFSI S-Line Advance Navigatie Cruise PDC |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 9 (2018 / 9) |
| määräajoin hyväksytty: | 25-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 231.122 KM |
| : | € 5.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.035 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 98 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Audi Model: A1 Type: Sportback 1.0 TFSI S-Line Advance Navigatie Cruise PDC Modeljaar: 2018 Modelcode: 8X Productienummer: 6601
Technische informatie Koppel: 160 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 11,1 s Topsnelheid: 186 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 399 x 175 x 145 cm Wielbasis: 247 cm
Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.580 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 560 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3) Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Verrijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- sport-onderstel
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
Lichtmetalen velgen 17"
S Line exterieur
Vervolgbotsing preventie
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Achterbank 3-persoons
achterbank 3-persoons
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Audio installatie
Audi sound system (9VD)
Bestuurdersinformatiesysteem (9Q7)
Bluetooth
Bots herkenning systeem
Bots waarschuwing systeem
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Driezits achterbank (3NJ)
Elektronisch Sper Differentieel
Handsfree bluetooth
Hoofdsteunen achter
LED-achterlichten (8SK)
LED achterlichten
Middenarmsteun voor A4 (6E3)
Mistlampen
Mistlampen (8WB)
MMI radio (RCM)
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Radiovoorbereiding
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Ruitensproeiers verwarmbaar
Sportpakket (exterieur)
Sportpakket (interieur)
Sportstuurwiel
multifunctioneel in leder
driespaaks (1XW)
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Warmtewerend glas