| oma tunniste: | V23758 |
| Brändi: | Audi |
| malli: | A4 allroad quattro 2.0 TFSI Pro Line Business |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 155 kW |
| moottorin koko: | 1984 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 7 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 9 (2010 / 9) |
| määräajoin hyväksytty: | 31-01-2026 |
| matkamittarin lukema: | 293.875 KM |
| : | € 4.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.625 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 194 g/km |
| erityispiirteet: | Schade voorzijde, Schade linkerzijde, Airbags oke
Auto kan rijdend mee
Interieur is van lichte kleur en moet professioneel gereinigd worden zie de foto's
Bedrijfsinformatie
Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten.
!!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden.
Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur.
WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online.
Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU.
Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling.
Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl.
KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Mukavuus (sisustus)
- bandenspanningssensor
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- dakrails
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Sisustus
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
Turvallisuus
- 4x4-WD
- ESP
- abs
- traction-control
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbags oké
Alarm klasse 3
Aluminium interieur afwerking
Audio-navigatie full map
Audio installatie
Autotelefoon voorbereiding
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
Hill hold functie
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen velgen 17"
Rijdbare schade
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel