| oma tunniste: | V1202612907 |
| Brändi: | Audi |
| malli: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 125 kW |
| moottorin koko: | 1984 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 8 |
| matkamittarin lukema: | 319.854 KM |
| : | € 1.495 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WAUZZZ4F18N16**** |
| moottorin koodi: | BPJ |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.595 kg |
| vahingot: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a