
| Brändi: | Audi |
| malli: | E-tron GT 93kWh 350kW EDITION ZERO Quattro Luchtvering |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 350 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2022 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 45.000 KM |
| : | € 13.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.250 kg |
| vahingot: | brandschade |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen INruiL! |
