
| Brändi: | Audi |
| malli: | Q4 Etron 77kWh 150kW 40Launch Edition Advanced |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 150 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 07-10-2027 |
| matkamittarin lukema: | 90.448 KM |
| : | € 14.850 mukaan lukien alv |
| : | € 14.850 |
| : | € 12.300 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.025 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap voorruit voorschade achterklep achterschade bumper dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen inruil! |
