
| Brändi: | Audi |
| malli: | Q5 3.0TDI 190kW Automaat Quattro Adrenalin Sport |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 190 kW |
| moottorin koko: | 2967 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 355.233 KM |
| : | € 13.750 |
| : | € 11.850 |
| : | € 11.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.855 kg |
| vahingot: | gebruikssporen Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
