
| Brändi: | Audi |
| malli: | S3 2.0TFSI 228kW Quattro Pro Line Plus |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 228 kW |
| moottorin koko: | 1984 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 184.704 KM |
| : | € 16.950 mukaan lukien alv |
| : | € 16.050 |
| : | € 13.100 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.440 kg |
| vahingot: | versnellingsbak-defect motor-loopt Gat in versnellingsbak |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Limousine 2.0 TFSI Quattro Matrix Schuifdak ACC B&O HUD Leder Camera SHZ
Sportback 2.0 TFSI S3 Quattro Matrix Schuifdak HUD Sonos ACC Camera 11.184 km!
