| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie 116i Business Line |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1599 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 22-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 285.412 KM |
| : | € 1.250 |
| : | € 1.250  |
| : | € 1.250  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 140 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 193 g/km |
| vahingot: | voorruit bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Achterbumper scheur voorruit deuk achterscherm.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Mooie nette bmw 116 i met alleen achterebumper schade.Motor is oke en auto rijd gewoon goed.
Voorruit zit een scheur.
|
vaihtoehtoja
Mukavuus (sisustus)
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Myynti
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Airco
trekhaak
sportvelgen
elektrische ramen.