
| oma tunniste: | V22851 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie 116i EDE High Executive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 9 (2013 / 9) |
| määräajoin hyväksytty: | 30-06-2025 |
| matkamittarin lukema: | 258.548 KM |
| : | € 2.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.275 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 124 g/km |
| erityispiirteet: | Schade voorzijde rechts, Radiateur oke, Voorste airbags stuk, Gordijn-airbag rechts stuk* Auto start en rijdt, Stuurhuis is gebroken !!* Bedrijfsinformatie Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten. !!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden. Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur. WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online. Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU. Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling. Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl. KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring. |
Broekhuisweg 5
7665 TW Albergen
Nederland
116i Clima Leder Navi EffDyn. Ed. Business Line Ultimate Edition
523i Automaat Motorschade Clima Navi Leder Elek dak High Executive

