
| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie 118i 100kW Automaat Edition M Sport Shadow High Executive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 5 |
| määräajoin hyväksytty: | 05-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 121.199 KM |
| : | € 12.800 |
| : | € 12.000 |
| : | € 12.000 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.295 kg |
| vahingot: | MMI werkt niet. GEEN SCHADE UNFALLFREI |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
