
| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie 120i 177pk 8-traps aut M-Sport - schuifdak - navi - pdc - keyless - alcantara - zwarte hemel - stoelverw |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 130 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 147.160 KM |
| : | € 11.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.295 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 137 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - zeer lichte rechtsvoor schade zie fotos - koelers + airbags ok + geen storingen - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - M-Sport pakket (binnen + buiten) - facelift model - SCHUIFDAK - top onderhouden (facturen erbij) - Deze BMW 1-serie 120i 177pk 8-Traps automaat M-Sport 5drs komt uit 2015 en kostte toen € 51.999 euro. Deze personenauto staat sinds 2019 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 130 kW (177 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 222 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 7.2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5.6 liter per 100 km en hij weegt 1295 kg. De APK is geldig tot 15-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205.25 euro per kwartaal - HOGE NIEUWPRIJS! |
118i 136pk 6-bak Cent Sportline 5drs - schuifdak - nap - leer - navi - stoelverw - licht + regensensor
120i 177pk 8-traps aut M-Sport - schuifdak - navi - pdc - keyless - alcantara - zwarte hemel - stoelverw
